מי אנחנו?

חברת מ.איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ היא החברה המובילה בישראל לשיקום, חידוש, תיקון צנרת ביוב\ניקוז ללא הריסה , שבירה, וכל זאת על ידי רובוטים מהמתקדמים ביותר בעולם. חברתנו היא הראשונה בארץ אשר משלבת רובוטים ייעודים למטרה זו. המומחים לאינסטלציה הוקמה בשנת 2004 על ידי איתן מזרחי, סמכות מוכרת ומוערכת בתחום צנרת הביוב\ניקוז עם ניסיון עשיר בענף בו הוא פעיל משנת 1992 בשנת 2012 החברה נרשמה כחברה בע"מ.

הפתרונות שלנו?

הרובוטים שברשותנו מאתרים, מצלמים ומסלקים את כל סוגי הכשלים בצנרת הביוב \ ניקוז כגון: בטון בצנרת, מעיכות צנרת, גופים זרים שחדרו לצנרת, ברזל וכו" . לאחר שאותרו סוגי הכשלים אנו מתקנים את הנזק שנגרם לצנרת במידת הצורך והכל ללא שבירות, פתיחות כבישים, חפירות תוואי צינורות והריסת יציקות בטון.

למה אנחנו?

בשימוש החברה צי של 7 רובוטים מהמתקדמים ביותר בעולם אשר עוצבו ופותחו בכדי לפתור כל כשל הקיים בצנרת הביוב ומותאם ולתת פתרון מידי ויעיל לכל סוג של צנרת ולכל משימה. כמו כן ברשות החברה רובוטים לצילום צנרת מהמתקדמים ביותר בעולם והם נועדו בכדי לתת לנו אבחון תקלה בזמן אמת בצורה מדויקת ומקצועית . הפתרונות המתקדמים של המומחים לאינסטלציה חוסכים ללקוחותיה זמן וכסף רב. חברתנו אינה חוסכת כל מאמץ לשמור על מקומה הבכיר כחברה המובילה בתחומה בישראל. לצד טכנולוגיה המתקדמת והפתרונות הייחודים והבלעדיים , צוות העובדים המיומן עובר הכשרות והשתלמויות בגרמניה, אנגליה, שווייץ וארה"ב המבטיחים מענה מקצועי ופתרון יעיל לכל תרחיש . ניסיוננו הרב, המבוסס על שנים של עבודה עם הרובוטים וקילומטרים רבים של עשיה מוצלחת, מסייעים לתת ללקוחותינו פתרונות מעשיים גם במצבים הקשים ביותר . אנו מחויבים לערכים של מקצועיות, מצוינות, וקדמה טכנולוגית לצד יושרה ושיתוף פעולה תוך מתן שירות איכותי לכל לקוחותינו ע"י עמידה בציפיותיהם ומעבר לכך .

שעות פעילות המשרד

ימים א – ה: 8:30 – 16:00

מחוץ לשעות הפעילות ניתן לפנות לאיתן: 050-6783929