הבעיה:

עד שנת 2012 כל סתימה אשר מקורה בבטון , ברזלים בצינור , ברגים , דיבלים ואפילו מעיכה של צינור גררה שבירה , חציבה , חפירה , והרס מיותר. למרות החידושים הרבים בעולם בתחום הבניה במהלך העשורים האחרונים, צינורות המים והביוב נותרו עדיין רגישים ופגיעים.

כל חדירה של עצמים זרים כגון ברזל בניין, ברגים, בעצם גורמת לנזק חמור בצנרת. אך לא רק עצמים זרים גורמים לנזקים. במהלך יציקת העמודים המרזבים מתעקמים ונשברים.

אחת הבעיות הקשות היא המצאות בטון בתוך הצנרת אשר גורמת לסתימת בטון, עד לשנים האחרונות בעיות מסוג זה על פי רוב לא היה מנוס מחיתוך של הצנרת והחלפת הקטע הפגוע הליך אשר גורם לעיקובי זמן, עלויות גבוהות, ואף לפסילת המבנה במקרים קיצוניים.

טיפול בסתימות בטון המומחים
טיפול בסתימות בטון המומחים

אך אפשר גם אחרת!!!

כיום בעזרת רובוט מהמתקדמים בעולם בעל ראש יהלום אשר פותח והותאם לניסור בטון וברזלים ניתן לנסר את הבטון או הברזל בתוך הצנרת ללא הרס מיותר ללא חפירות ועיקובים מיותרים בצורה מושלמת ומהירה וידידותית לסביבה וכמובן חסכון בעליות גבוהות.
הבטון אשר סולק מהצנרת נהפך לחול ונישטף עם זרימת המים בצנרת בצורה טבעית. במקרים בהם מדובר בעיקום המרזב, אנו חותכים בעזרת רובוט את הצינור העקום והבטון מאחוריו, ומבצעים תיקון צנרת בשיטת ההטלאה(תיקון נקודתי) וכך קיבלנו מרזב חדש אשר יוביל מים שנים רבות.