בטון בביוב זו עבודה למומחים

עד שנת 2012 כל סתימה אשר מקורה בבטון , ברזלים בצינור , ברגים , דיבלים ואפילו מעיכה של צינור גררה שבירה , חציבה , חפירה , והרס מיותר.

למרות החידושים הרבים בעולם בתחום הבניה במהלך העשורים האחרונים, צינורות המים והביוב נותרו עדיין רגישים ופגיעים.

כל חדירה של עצמים זרים כגון ברזל בניין, ברגים, בעצם גורמת לנזק חמור בצנרת. אך לא רק עצמים זרים גורמים לנזקים.

במהלך יציקת העמודים המרזבים מתעקמים ונשברים. אחת הבעיות הקשות היא המצאות בטון בתוך הצנרת, עד לשנים האחרונות בעיות מסוג זה על פי רוב לא היה מנוס מחיתוך של הצנרת והחלפת הקטע הפגוע הליך אשר גורם לעיקובי זמן, עלויות גבוהות, ואף לפסילת המבנה במקרים קיצוניים.

בתוך 30 דקות הוצאנו מהצנרת יותר בטון,מאשר 5 חברות אחרות במקביל,שהוציאו את אותה הכמות בטון ב3 שבועות". 

ריסוק בטון בביוב בעזרת רובוטים

כיום בעזרת רובוט מהמתקדמים בעולם בעל ראש יהלום אשר פותח והותאם לניסור בטון וברזלים ניתן לנסר את הבטון או הברזל בתוך הצנרת ללא הרס מיותר ללא חפירות ועיקובים מיותרים בצורה מושלמת ומהירה וידידותית לסביבה וכמובן חסכון בעליות גבוהות.

הבטון אשר סולק מהצנרת נהפך לחול ונישטף עם זרימת המים בצנרת בצורה טבעית.
במקרים בהם מדובר בעיקום המרזב, אנו חותכים בעזרת רובוט את הצינור העקום והבטון מאחוריו, ומבצעים תיקון בשיטת ההטלאה(תיקון נקודתי) וכך קיבלנו מרזב חדש אשר יוביל מים שנים רבות.

חשוב לציין

רובוטים? ציוד מתקדם? טכנולוגיה מתקדמת? ללא הכשרה והסמכה מקצועית ומוכחת בשטח אין לציוד או לעבודה שום משמעות.

בכדי לעבוד על רובוט וציוד מתקדם צריכים המפעילים לעבור הכשרות, הסמכות, השתלמויות לפחות פעמיים בשנה והכי חשוב ניסיון בשטח.

למ.איתן המומחים ניסיון מוכח של שנים רבות בשילוב רובוטיקה בתחום בטיפול: שורשים בביוב, חידוש ותיקון צנרת הביוב\הניקוז, בהצלחה רבה.
הן בציוד החדיש והמתקדם שברשותנו והן בשיטות העבודה המתקדמות והמגוונות.

צוות החברה עובר הכשרות והסמכות לעבודה על רובוטים וציוד מתקדם בגרמניה לפחות פעם בשנה ובארץ מינימום פעמיים בשנה ההסמכה בארץ נעשית בחברתנו וכמובן שמקפידה על כל התקנים המחמירים ביותר הן ברמת הציוד והן ברמת החומרים המשמשים אותנו לעבודה.

אנו החברה הוותיקה בארץ ובעלת הניסיון הרב ביותר בהפרש של שנים מעל המתחרים ומובילה בהפרש ניכר בתחום חידוש ותיקון צנרת ביוב\ניקוז.

יש לציין כי חברתנו החלה את עבודתה עם רובוטים בתחילת 2012 ונחשבת לראשונה בתחום ולבעלת ניסיון רב המוכח בשטח.

חברתנו משתתפת לפחות פעמיים בשנה בתערוכות בכל רחבי העולם ומביאה לארץ את מיטב הטכנולוגיות והציוד

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים הבאים

המלצות

בין לקוחותינו