שיקום צנרת ביוב אצל המומחים

כמה פעמים נתקלתם בסיטואציה, שבה רציתם להיכנס עם הרכב לרחוב מסוים וזה לא התאפשר משום שמתבצעות חפירות לתיקון, שיקום צנרת וכד'. מדובר במצב מאוד מורכב שבו לאורך תקופה ארוכה ערימות גדולות של עפר ומים ממלאות את הרחוב ולא ניתן לעבור בו עד שהעבודה תסתיים . כיום קיימים המון פתרונות באיכות גבוהה וטכנולוגיות לבעיות רבות בעולם תשתיות הביוב/ניקוז. כאשר אנו מדברים על שיקום צנרת ביוב, ניתן בהחלט לחשוב על האלטרנטיבה הטובה ביותר והיא שיקום צנרת ללא חפירה.
הטכניקה הזו אפשרית וכל מה שצריך זה ציוד מותאם, צוות מקצועי, וטכנלוגיה מתקדמת.
שיטת שיקום צנרת ביוב מיושמת על ידי חברתנו בארץ בהצלחה רבה, כל מה שצריך לעשות זה לפנות ל-מ.איתן המומחים ונבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

שיקום צנרת ביוב

שיקום צנרת ללא הרס

כיום כדי לבצע שיקום צנרת ביוב, אין צורך בהחלפת הצינור. במידה ומבקשים להשאיר את הצינור המקורי, ניתן להחדיר לאורך הצינור המדובר שרוול גמיש ואלסטי שנמתח לאורך הצינור במרחק הדרוש ולאחר תהליך הקשיה במגוון שיטות וטכנולוגיות השרוול והחומר מתקשים ובעצם נדבקים לדופן הצינור המקורי ויוצרים קטע חדש, חזק במיוחד ועמיד לאורך זמן.

וכך בעצם אנו משיגים שני דברים חשובים, הדבר הראשון הוא שימור הצנרת הקיימת, לא צריך לחפור,להרוס ולהפריע לסביבה.
הדבר השני הוא המשך תפקוד הצנרת ללא כל בעיה וצינור חדש הממשיך לתפקד בצורה תקינה, איכותית ועמידה לאורך זמן.

בעצם שיטת שיקום צנרת ביוב ללא חפירה משיגה תוצאות מוצלחות בשטח ויש לכך עדיפות מאוד גבוהה מצד אנשי המקצוע ומצד הלקוחות הודות לזאת שהשיטה מהירה, ללא הרס, ללא שבירה וידידותית לסביבה.
הרי לא בכל מצב שיש כשל בצנרת הביוב או הניקוז צריך להחליף על אחת כמה וכמה כאשר מדובר על צנרת שנמצאת מתחת לפני הקרקע, בין אם מדובר על גינת הבית או על הרחוב הראשי.

שיקום צנרת זאת עבודה למומחים

חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ אינה חוסכת כל מאמץ לשמור על מקומה הבכיר כחברה המובילה בישראל בתחום שיקום, חידוש,תיקון צנרת ביוב ללא הרס. לצד טכנולוגיה מתקדמת לצילום קו ביוב ופתרונות ייחודים ובלעדיים צוות העובדים המיומן עובר הכשרות והשתלמויות בגרמניה ובישראל המבטיחים מענה מקצועי ופתרון יעיל לכל תרחיש. ניסיוננו הרב המבוסס על שנים של עבודה עם רובוטים וקילומטרים רבים של עשיה מוצלחת, מסייעים לנו לתת ללקוחותינו פתרונות מעשיים גם במצבים הקשים ביותר.

אנו מחויבים לערכים של מקצועיות, מצוינות, וקדמה טכנולוגית לצד יושרה ושיתוף פעולה תוך מתן שירות איכותי לכלל לקוחותינו ע"י עמידה בציפיותיהם ומעבר לכך.

מ.איתן המומחים המקצועיות שלנו השקט שלכם!!

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים הבאים

המלצות

בין לקוחותינו