אזהרה לצרכן הפרטי

לצערנו כיום מספר אינסטלטורים מציגים עצמם כחברות גדולות ומוסמכות לעבודה מסוג זה, כאשר בפועל מדובר באינסטלטור בודד ללא חברה ולא קיים ברשותו ציוד טכנולוגי מתקדם ( ציוד זה עלותו מאות אלפי שקלים) כמו הציוד שאנו עובדים איתו.

כאשר האינסטלטור מגיע לבית הלקוח נוצר מפח נפש והלקוח שילם את מיטב כספו על תוצאה לא רצויה.

לצערנו תופעה זו הולכת ומתרחבת, על מנת למגר את התופעה רצוי לוודא ולבקש טרם הזמנת השירות את תו תקן הנדרש מהחברה (תקן ISO ) ,הסמכות ואישורים מוכחים, ספק משרד הביטחון (הסינון במשרד הביטחון גדול מאד והכלים לבדיקת חברות העומדים לרשותו גדולים בהרבה מצרכן פרטי).

כמו כן אנו זוכים במכרזי תאגידים שונים ברחבי הארץ וביניהם תאגיד מי אביבים (ת"א) התאגיד הגדול בארץ (אשר גם להם יכולות בדיקה וסינון גבוהים). עוד נקודה לא פחות חשובה המאפיינת חברה רצינית בעלת תקנים מתאימים זה ביטוח מחברת ביטוח מוכרת על העבודה, פגמים בעבודה, על העובדים, ועל רכוש הלקוח בזמן העבודה. חשוב לדעת כי הלקוח אשר עובדים בביתו גם לו יש חלק באשמה במקרה ועובד אשר הוזמן מטעמו נפצע בעבודה או רכושו של הלקוח נפגע כתוצאה מתקלה או חוסר זהירות. ולכן חשוב ביטוח מתאים אשר מכסה את כל המקרים הנ"ל.

אנא בדקו היטב ואל תשימו את כספכם על קרן הצבי.

בכל המקרים "המחיר הזול בסוף הוא היקר יותר".

צילום קו ביוב אנו, המומחים לאינסטלציה, מחויבים לעזור לשמור על תפקוד ותחזוקת צנרת הביוב של הלקוחות שלנו ולהגן על התשתית שלהם בעזרת בדיקת בורות הביוב, צנרת הביוב, תעלות מים וערוצים אחרים על מנת לקבוע מה מצבם.
בעזרת שימוש בציוד ושיטות מהמתקדמים ביותר בישראל ובעולם, אנו יכולים לעזור לך לחסוך זמן וכסף על ידי זיהוי של כל הנקודות הבעייתיות שייתכן ודורשות פירוק, שטיפת ביוב או תיקון.
אנו, המומחים לאינסטלציה, גאים לשרת אותך. אנו מתמחים ומבצעים צילום ביוב לעיתים קרובות בדיקות באמצעות מכשור וידיאו לקווי צנרת, עבור מגוון רחב של עסקים. כאשר המומחים לאינסטלציה בודקים את הצנרת שלך, אתה יכול להיות בטוח כי אינסטלטורים מנוסים ומיומנים מאוד יבצעו את העבודה, וכי הצעת המחיר הראשונית שתקבל תשקף את המחיר הסופי, הכולל הכל.

אנו מבצעים צילום ביוב לכל מטרה

 • קווי צנרת
 • צנרת ביוב
 • אינסטלציה
 • ארובות
 • תעלות ועוד.

כך שבין אם הדרישות שלך גדולות או קטנות, ביתיות או מסחריות, פשוטות או מורכבות, אתה יכול לסמוך על המומחים לאינסטלציה שיגבשו את הפתרון המתאים והחסכוני לבעיה שלך, וכי יפתרו אותה בזמן סביר.
מדוע צילום קו ביוב לסתימות שורשים בביוב חוסכות כסף? חוץ מזה שמאוד מעניין להסתכל אל תוך צנרת הביוב של הבית או העסק שלך, הרווח האמיתי הנובע מבדיקה בעזרת מצלמות וידיאו למעקב היא העובדה שזה יכול לחסוך לך סכום כסף רציני, מעצם העובדה שאין צורך לבצע חפירות או להוציא את הצינורות שלך. כיוון שאנו מסוגלים לאתר במדויק את מקום הבעיה בעזרת צילום קו ביוב ולא נצטרך לחפור או לפגוע בריצוף הביתי או בחצר שלך יותר ממה שצריך על מנת לטפל בבעיה. כך, ברגע שאיתרנו את החסימה, סתימה, שורשים בביוב, שבר או סדק, בעזרת צילום קווי הביוב אנו קובעים היכן בדיוק ממוקמת הנקודה בחצר והיכן להתחיל לחפור?

ובכן, מצלמת הוידיאו מצוידת גם באביזר מיקום, ועל ידי שימוש בציוד נוסף שעוצב במיוחד עבורנו בארה"ב אנו יכולים לקבוע את המיקום המדויק של היכן נמצא קצה מצלמת הווידיאו בצנרת הביוב שלך. אז, על ידי סימון פשוט של הנקודה הזו, העובדים המיומנים שלנו יכולים לומר לך מהו אורכו של צינור הניקוז הראשי שלך, מהו הנתיב בו הוא עובר, והיכן נמצאת הסתימה או החסימה. יחד עם זאת, לעיתים קרובות, ניתן לטפל בחסימה או סתימה שזיהינו בעזרת מצלמת הווידיאו שלנו מבלי לחפור בכלל, אלא על ידי טיפול פשוט בעזרת "נחש" או שטיפת הביוב שלך בעזרת סילון מים בלחץ גבוה לניקוי צנרת הביוב, אשר יפתרו את הבעיה.

מקרים נוספים רבים של חסימות צנרת ביוב ראשית של ביוב שאנו רואים בנכסים פרטיים נובעים משורשי עצים החוסמים את הניקוז, אנו יכולים לפתור בעיה זאת בעבודה זריזה ולגרום לדברים לזרום בצורה חלקה שוב ע"י שיטת שלושת השלבים R.R.S. צילום צנרת ביוב צנרת ביוב להעברת מי שופכין החוצה מבתים ובניינים קיימים המון שנים, וככל שישנה צנרת ביוב, כך ישנם גם סתימות, חסימות, שברים ונזילות הגורמים לכאבי ראש גדולים עבור כל מי שמעורב.

צילום קו ביוב
רובוט לצילום ביוב המתקדם ביותר בעולם

בימים עברו, חסימות או שברים של צנרת ביוב היו קשים לאבחון, כיוון שגילוי הסיבה המדויקת לבעיה הצריך בדרך כלל חפירה לאורך כל אורכו של הצינור וניסיון לגלות היכן צריך לבצע את התיקון. אולם, תודות לטכנולוגיה שיש בידי המומחים לאינסטלציה בתחום צילום צנרת ביוב יש חיים פשוטים יותר כאשר הם מנסים לגלות מהי הבעיה בדיוק בצנרת הביוב החסומה שלך.

מצלמות וידיאו חדשות ומתקדמות למעקב אחרי צנרת ביוב בטכנולוגיה הגבוהה ביותר בעולם מאפשרות לנו להסתכל לכל אורכו של צינור הניקוז ולזהות את הבעיה מבלי לדוש או לחפור בכלל. צילום צנרת ביוב למעקב אחרי צנרת הביוב ע"י סיב אופטי שבקצהו של כבל ארוך זה ישנה מצלמת ביוב המאפשרת לנו להחדירן לאורך מטרים רבים אל תוך צנרת הביוב ולמצוא את המיקום המדויק של השבר או הסתימה, לראות ממה מורכבת הסתימה, ולקבל החלטה ביחס לשיטה של ניקוי הניקוז שתהיה הכי זולה ופחות פולשנית.

כיצד מצלמות וידיאו לצילום מערכות ביוב עובדות?

כיצד בדיוק מאפשרות לנו מצלמות הווידיאו לצילום מערכות ביוב לראות את תוך הצינורות החשוכים שלך? ובכן, המצלמה בקצהו של הכבל מגיעה מצוידת עם אור מובנה אשר מאיר את פנים צנרת הביוב שלך. המצלמה הקומפקטית משדרת בשידור חי ווידיאו אל מוניטור טלוויזיה קטן המאפשר לטכנאים שלנו (וכן לבעל הבית או העסק) לראות בדיוק כיצד נראה חלקם הפנימי של צנרת הביוב, עד רמת הפרט הקטן.

בעלי בתים ועסקים רבים אשר מעולם לא ראו את פנים צנרת הביוב שלהם מאוד מתעניינים ומופתעים כיצד הם נראים דרך עינית מצלמת המעקב. רוב האנשים חושבים שפנים צינורות הניקוז שלהם נקי ממכשולים, והם מופתעים לראות את הכמויות המכשולים והגידולים שמצטברות במשך השנים.

המצלמות המשוכללות שלנו לצילום מערכות ביוב

מצלמות ביוב יכולות לעזור לנו לזהות חסימות וסתימות שכוללות שומן, שמן, שורשי עצים, עפר, בליטות בצנרת הביוב, סדקים, שברים, הצטברות חלודה, ואפילו מאפשרות לנו לזהות את מבנה החומר של הצינור לאורך כל אורכו עד הרחוב, שם הוא מתחבר עם צינור הביוב הראשי העירוני. מספר הדברים שמצלמות הווידיאו שלנו מאפשרות לנו לראות אודות צנרת הביוב שלך הוא באמת מדהים!

האינסטלטורים המיומנים שלנו יכולים לומר לך מהו אורכו של צינור הניקוז הראשי שלך, מהו הנתיב בו הוא עובר, והיכן נמצאת הסתימה או החסימה. יחד עם זאת, לעיתים קרובות, ניתן לטפל בחסימה או סתימה שזיהינו בעזרת מצלמת הווידיאו שלנו מבלי לחפור בכלל, אלא על ידי טיפול פשוט בעזרת "נחש" או שטיפת הצנרת שלך בעזרת סילון מים בלחץ גבוה, אשר יפתרו את הבעיה. מקרים רבים של חסימות צנרת ראשית של ביוב שאנו רואים בנכסים פרטיים נובעים משורשי עצים החוסמים את הניקוז, ובעזרת שיטת R.R.S הבעלדית של חברת המומחים לאינסטלציה אנו יכולים לפתור בעיה זאת בעבודה זריזה ולגרום לדברים לזרום בצורה חלקה שוב.

צילום קו ביוב מאתרת במדויק בעיות כגון:

 • צינור שבור, סדוק או צינור שהתמוטט – צינורות פגומים הדורשים תיקון או החלפה.
 • צינור לא מכוון – צנרת ביוב שסטו מנתיבם בגלל תזוזת קרקע, אדמה קפואה, התיישבות ועוד.
 • סתימה או חסימה – הצטברות של שומן או חפצים זרים המונעת או מגבילה את הזרם הרצוי ו/או את ניקוי הצינור.
 • קורוזיה – מצבו של הצינור התדרדר ו/או שהוא נשבר, דבר הגורם התמוטטויות לאורך הקו ולהגבלת זרם המים.
 • צינור נפוח – חלק של הצינור ששקע בגלל תנאי האדמה או הקרקע, ובכך יוצר שקע בתוכו נאספים ניירות ואשפה.
 • חיבורים דולפים – האטמים בין הצינורות נשברו, מה שמאפשר למים לדלוף אל תוך האזור המקיף את הצינור.
 • חדירת שורשים – שורשי עצים או שיחים שפלשו אל תוך צנרת הביוב, מונעים ניקוי רגיל ו/או פוגמים בצנרת.
 • צינורות לא תקינים – הצינורות הקיימים מורכבים מחומרים שאינם בתקן, וייתכן שמצבם התדרדר או שהם העלו חלודה.