צילום צנרת ביוב

אנו המומחים לאינסטלציה מתמחים בצילום ביוב (צילום פנים צנרת) ומבצעים צילומים מקוטר 32 מ"מ ועד 24 צול.

ברשותנו מספר מצלמות \רובוטים מהמשוכללים והטובים בעולם. בעזרת ציוד מתקדם זה וידע רב בתחום אנו נותנים מגוון רחב של שרותי צילום ביוב למטרות שונות כגון: איתור נזילות, כיפופים בצינור, שברים בצינור, איתור חסימות (סתימות) וכמו כן צילומים יזומים לבדיקת ביוב חדש, בדרך קבלנים, למסירת פרויקט, בדיקת מרזבים לאיתור כשלים או חסימות, איתור בריכות הקבורות בחצר, מצלמה כוללת גלאי, מחלוקות מול חברות הביטוח, במקרה זה ובכל מקרה של מחלוקת משפטית ניתן לקבל צילום ביוב ובנוסף חוות דעת מומחה בדו"ח מפורט המלווה בתמונות וקטע וידאו ממצלמה ממוחשבת , לרבות הטבעה של השם ותאריך בגוף הסרטון.

מכשיו לצילום צנרת- המומחים

יתרונות צילום ביוב באמצעותנו

חברתנו מבצעת צילום צנרת ביוב במצלמה ממוחשבת (ולא במצלמה סינית פשוטה) ברזולוציה גבוהה ומקצועית, אבחון מדויק של מקום הכשל בצנרת ועל פני השטח, העבודה מתבצעת ללא שבירה והריסה ,בודקת את שיפוע הצינור, אורך הצינור, מצב הצינור.

מצלמה מתקדמת זו כוללת מרכיב חשוב מאוד והוא הגלאי. תפקידו של הגלאי מתבטא באיתור מיקום המצלמה על פני השטח ביחס לכשל שבצינור או ביחס לבריכה נסתרת אותה מעונינים לאתר.

יש חשיבות גבוהה לצילום במצלמת ביוב איכותית בעלת פונקציות רבות ככל הניתן ולא לבצע צילום צנרת במצלמה פשוטה וזולה, שבה הכל נעשה בערך ולא בצורה מדויקת ומקצועית דבר הגורם לעגמת נפש רבה, שבירה מיותרת וחוסר יכולת לאתר כשלים רבים.

צילום קו ביוב באמצעות מצלמה ממוחשבת ניתנת לזיהוי על פי מקלדת מחשב ויכולת הטבעת השם והכתובת על גבי הסרטון.

זהו מרכיב מאוד חשוב וחיוני כאשר מבקשים להציג ממצאים בבתי המשפט, לצורך עריכת חוות דעת משפטיות ומתן מענה עליהן בעדות בבית המשפט.

ההבדלים בין מצלמות פשוטות למצלמות שברשות חברתנו

מצלמה סינית פשוטה, בדרך כלל צבעה צהוב, ואינה מסוגלת להטביע שם וכתובת על גבי הסרטון המופק.

רצוי ואף חשוב לשאול את בעל המקצוע באיזו מצלמה הוא מתכוון לבצע את תהליך הבדיקה \ הצילום והאם על המצלמה מותקן גלאי, המאפשר לזהות באופן מדויק את מיקומה של המצלמה ביחס לשטח.

מצלמה רובוטית

המצלמה הרובוטית הינה מצלמה דיגיטלית ממוחשבת המסוגלת לפנות עצמאית ע"י המפעיל ימינה שמאלה, למעלה למטה, וסיבוב של 360 מעלות, המצלמה יודעת לאתר כשלים בצנרת מחורים הכי קטנים ועד לחיבור לא תקין.

המצלמה יודעת למדוד מרחק שיפוע ולתת זום עד פי 30 במקומות המצריכים פעולה זו ומגוון רחב של אופציות מורכבות אשר אינן ניתנות לביצוע ע"י מצלמה פשוטה.

מצלמה רובוטית מיועדת למקרים מצלמה רגילה לא יכולה לצלם כגון:
כניסות למחברים שונים לדוגמה אפסילון, חיבורי טי, החל -4" ועד ל-16" מדידת שיפועים,בדיקת מחברים, בדיקת צנרת ראשית בבניין כולל כניסות לדירות בבעיות שורשים בביוב וכו".

רובוט צילום ביוב מתקדם

רובוט צילום תפקידו העיקרי לצלם קווים גדולים מ-6"-40" למרחק רב (בעיקר חלק מוסדי) רובוט זה מסוגל לנוע בצינור עד למרחק של 300 מ" ותוך כדי צילום לספק לנו נתונים רבים כגון: לחץ בצינור, שיפוע, מיקום, וכו". ראש המצלמה יודע להסתובב לכל הכיוונים האפשריים כולל למעלה למטה, על הרובוט מותקנות 3 מצלמות אחת ראשית קידמית בעלת ציר סיבובי כולל מעלית למעלה למטה ושתי המצלמות הנוספות מותקנות בחלק האחורי של הרובוט בכדי לתת לנו זוויות שונות של הצינור ופילוח הכשל מכל זווית אפשרית. כמו כן כל מה שאנו רואים במסך הרובוט מוקלט ולאחר מכן (במשרד) מופק דוח המלווה בדיסק צילום על מצב הצינור והממצאים.

לשיחה חוזרת מלאו את הפרטים הבאים

המלצות

בין לקוחותינו

צילום ביוב
5/5