תיקון צנרת ביוב ללא חפירות והריסה

צנרת הביוב הביתית גורמת בלגן לבעלי בתים, לעיתים גם בבתים בהם בוצע תהליך תמ"א 38. מערכות ביוב סניטאריות דולפות, מוצפות או קורסות לגמרי בשל צנרת מזדקנת, חדירת שורשים בביוב, הסתיידות ותזוזת קרקע או תזוזת יסודות, הגורמים לנזקים בשווי אלפי שקלים לבתים ולסביבתם. בנוסף להוצאות ולחוסר הנוחות, מערכות דולפות או מוצפות בתוך או מתחת לבתים או בבניינים משותפים גורמות לסיכונים בריאותיים כגון זיהום הנובע מעובש, טחב וחיידקים מזיקים.

חלק מהסימפטומים לדליפות בצנרת הביוב הם מים היוצאים מתחת למשטחי אבן או הקרקע, סתימה או הצפה של אסלות שירותים, אמבטיות, מקלחונים,ג'קוזי וכו', תזוזה של היסודות או סדיקתם, או ריח לא מוסבר.

איתור נזילות מים מתחת למשטחי אבן

בדיקה בלחץ סטאטי מבוצעת על מנת לקבוע האם יש איזה שהן נזילות בתוך מערכת הביוב הסניטארית. כאשר נמצאות נזילות, מתחילים בתהליך של בדיקת בידוד סטאטי, בדיקה בעזרת מצלמת וידיאו מתקדמת ואיתור מיקום הנזילה בצנרת הביוב בעזרת סיב אופטי אלקטרוני. אנו מסוגלים לבדוק בעזרת לחץ סטאטי את כל מערכת הביוב הסניטארי ולאתר במדויק כל נזילה ונזילה בתוך המערכת, כאשר מורגשת ירידה בלחץ הסטאטי.

רובוט מהמתקדמים בעולם לצילום הביוב

תיקון צנרת ביוב מתחת למשטחי אבן

מרגע שהנזילה או הנזילות אותרו במדויק, אנו מבצעים תיקון לצנרת הביוב מבלי לגרום להפרעות בעזרת פתרונות הצינורות האפוקסיים ללא חפירה (ללא תעלות) שלנו, או שהצינורות נחשפים ומתוקנים בעזרת שיטות מסורתיות של חפירה (שבירת משטחי אבן או חפירת תעלה). המומחיות שלנו בתחום הביוב וכן שנים של ניסיון בתיקון צנרת ונזילות בביוב מסוג זה באים לידי ביטוי בדרך העבודה הנקייה והיסודית ועמידה בלוחות הזמנים הניכרים בכל עבודה, קטנה כגדולה.

סביבות העבודה נשמרות בטוחות ונקיות לאורך כל תהליך התיקון. אנו ממלאים בקפידה תעלות הנחפרות ידנית ופתחי גישה החודרים למשטחי אבן ומחזירים את המצב לקדמותו. כל העבודות נעשות על מנת להציע מפרטי עבודה בעלות קבועה. כל עבודה נבדקת ומקבלת בין שנה ל-10 שנות אחריות מרגע סיום העבודה. כל הצינורות הנוצקים במקום מגיעים עם 10 שנות אחריות.

הצעד הראשון בתהליך הנחת הצנרת הוא לנקות החוצה את כל השורשים בביוב ולהסיר את כל השאריות של הסידן הפחמתי וכו', על מנת להחזיר את הצינור שנאכל ואו שהחליד, לקוטר התפקוד המקורי שלו. על מנת לעשות זאת, אנו שוטפים את הצנרת בעזרת זרם סילון או משתמשים בכלים של לחץ אוויר (פניאומאטיים). ייתכן ותידרשנה הכנות נוספות עבור צינור יציקת ברזל, במידה והצינור חלוד מאוד או שיש חלל בצינור.

אחרי שתהליך הניקוי הושלם, ניתן להתחיל בתיקון צנרת הביוב. בהתבסס על הפתרון שאתה והאיש המקצועי של המומחים לאינסטלציה החלטתם אודותיו, אורך הציפוי הדרוש נחתך, חומר אפוקסי המורכב משני חלקים מעורבב ונשפך אל תוך הצינור הקיים על מנת לחדור ולחלחל אל ציפוי הלבד. לאחר מכן הציפוי הרווי נמשך למקום, מנפחים את הפנימית ותהליך ההתקשות מתחיל. מרגע שציפוי האפוקסי התקשה, הפנימית מוצאת החוצה, מותירה אחריה צינור מובנה מושלם בתוך הצינור הקיים.