שורשים בצנרת

אחת הבעיות הנפוצות במערכת הביוב בבתים משותפים, פרטיים ובכלל היא סתימת המערכת בעקבות חדירת שורשים לצנרת אשר חוסמת מעבר חופשי של הביוב ואיתה מתחילים הצרות, ההצפות, הריחות והנזק הרב. בעיית השורשים במערכת הביוב מהווה בעיה נפוצה יחסית בתוך עומקי הצנרת הביתית שלנו וכן בצנרת של החצר בבתים פרטיים ומסחריים כאחד.
סתימות השורשים כשמן כן הן. הסתימות נגרמות בשל צמיחה של שורשי עצים ומיני צמחייה אל תוך הצנרת עצמה. שורשים, אם לא ידעתם, הם חזקים מאד, ולא ניתן להסירם בקלות. ועל כן יש צורך בחברה מקצועית המתמחה בתחום אינסטלציה ספציפי זה, ושתוכל להגיע בהקדם האפשרי ולשחרר את הסתימה המורכבת באופן יסודי ומקצועי.

הפתרון הטוב ביותר

על מנת לפתור את הבעיה יש צורך בנוסף לפתיחת הסתימה לבצע קטילת שורשים בתוך מערכת הביוב ותישמר כצנרת תקינה לאורך זמן רב.
חברה מקצועית כמו חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, יעניקו לכם שירות מקצועי מהיר ואמין של קטילת שורשים במערכת הביוב ללא הרס, ללא גרימת נזק לצינור הקיים, ללא חפירה והכל באמצעות ציוד משוכלל ומתקדם במיוחד וצי רובוטים מיוחדים שהובאו על ידי החברה מגרמניה ונחשבים למתקדמים ביותר בתחום.

מכשיר מתקדם לפתירת בעית השורשים צנרת

טיפול על ידי המקצוענים

כאמור ביצוע עבודת קטילת השורשים הנעשית על ידי חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ, מבוצעת באמצעות שיטת ה- RRS המופעלת על ידי מכונה מיוחדת הנכנסת לצינור הביוב כאשר בקצה המכונה מונח ראש פלזמה המצויד במנוע זעיר ומגובה במכונה גדולה המותקנת על ניידת השירות ויוצרת סילון מים בלחץ גבוהה ומסתובב ובכך חותך את השורשים ומסלקם מהצינור מבלי לפגוע בצינור עצמו. בתום ביצוע העבודה מבוצעת שטיפה של המערכת ביוב ומוכנסת מצלמת ביוב הסורקת את כל מהלך הקו ומאתרת את מקומות החדירה של השורשים.
במידה וישנם נזקים לצנרת יוצעו חלופות לתיקון הצנרת בשיטות מהמתקדמות ביותר. מצד שני היה והצינור תקין, מתבצעת על ידי חברת מ. איתן, מריחה וציפוי הצינור בחומר נגד שורשים מסוג רוטקס אשר מיובא מארה"ב ועומד בכל התקנים מהמחמירים ביותר בעולם. תכשיר הרוטקס משמר את עבודת הניקוי וקטילת השורשים במערכות הביוב ומונע גדילת שורשים בחזרה לאורך זמן רב.

במידה וזיהיתם תופעה של סתימות שורשים בביוב שלכם ואתם רוצים למנוע נזקים נוספים, חברת מ. איתן המומחים לאינסטלציה בע"מ הם בדיוק הפתרון המהיר, היעיל והאיכותי ביותר בשבילכם. השירות ניתן בפריסה ארצית באמצעות ניידות שירות וזמינות 24/7 כל ימות השנה במחירים אטרקטיביים ובתנאי תשלום נוחים.