המרזב דולף ? מעוות ? דורש תיקון ? תיקון מרזבים בשיטת אינברסיה חוסך לכם הרבה כסף ומעניק לכם תוצאות באיכות גבוהה במיוחד. "המומחים לאינסטלציה" גאים לספק ללקוחותיהם תיקון מרזבים בשיטה מתקדמת ומהפכנית זו!

איך זה עובד בפועל?

יש לצקת את הצינורות החדשים סמוך לדפנות של הצינורות הישנים שדורשים חידוש. מצמידים אותם היטב באמצעות ואקום תוך שימוש בכמה שרפים, אותם יש לערבב בהתאם למינונים ספציפיים נדרשים. השרפים האלה משמשים דבקים עמידים במיוחד. יציקת הצנרת החדשה נעזרת בשרוול גמיש שמתאים את מידותיו לעובי ולקוטר שנדרשים. כל מרזב לגופו של עניין. חשוב לעשות ביקורת בכל שלב טרם עוברים לשלב הבא על מנת לוודא דיוק מקסימלי ומניעה מוחלטת של חדירת מים או כשל בסילוקם כראוי.

חידוש מרזבים

חידוש מרזבים זו עבודה שדורשת דיוק, מיומנות ומקצועיות. קל וחומר אם מדובר בשיטת אינברסיה. כל שלב לשלב דורש דיוק. העבודה על השרוול הגמיש, יציקת הצנרת החדשה, ערבוב השרפים לפי מינון וכדומה. את השרוול יש לטבול באותם שרפים שעורבבו היטב ואחר כך להשחיל אותו בהיפוך (לכן "אינברסיה") תוך כדי הפעלת לחץ מסוים וטמפרטורה נדרשת. הלחץ והחום חייבם להיות חת בקרה מתמדת. אין מקום ל"עיגול פינות" או ל"בערך".

תיקון מרזבים שלא נעשה בצורה מושלמת אינו שווה דבר. רק בדרך זו השרפים מתייבשים ומייצבים את הצנרת החדשה במקומה ומעניקים לכם מרזבים כחדשים- שישרתו אתכם נאמנה לאורך זמן. אין צורך להחליף מרזבים. ניתן לחדש אותם בעלות נמוכה יותר ותוך קבלת תוצאה איכותית לא פחות.

חידוש מרזבים בשיטת אינברסיה – רק עם "המומחים לאינסטלציה"! "המומחים לאינסטלציה" מעניקים שירות תיקון מרזבים ללקוחת פרטיים, ציבוריים ומוסדיים כגון מסעדות, בתי חולים, בלי מלון, משרדים ממשלתיים וכדומ