שאריות בטון שמתרכזות במרזב גורמות לסתימה ולעיתים גם לכשל מבני. חשיבות המרזב היא בעלת ערך רב היות ותפקידו של המרזב לנקז את מי הגשמים באופן כזה שהמים לא יחלחלו לתוך קירות הבית שלכם, למרפסות שלכם או למרצפות. מי גשמים שחודרים אל פנים הבית יוצרים נזקים עצומים, וטרם ציינו את איכות החיים שנפגמת כתוצאה מריחות לא נעימים, ריחות עובש וטחב, היווצרות פטריות על הקירות ועוד.

בנוסף לפגיעה באיכות החיים חשוב לציין כי מדובר גם בפגיעה היגיינית- בריאותית. החיים במחיצת עובש ופטריות אינם בריאים לנו! במילים אחרות, תיקון צנרת מרזב שלא מתבצע בזמן גורר אחריו תגובות שרשרת הבאות לידי ביטוי בחדירה של מים אל פנים הבית, שגורמת להיווצרות של עובש ופטריות, שיוצרת ריחות לא נעימים, מזמינה יתושים ופוגעת בבריאות בני המשפחה שלנו. ממש "חד גדיא" של צרות.

מותר לציין כי כל תיקון, לרבות תיקון צנרת מרזב, ככל שהבעיה מאותרת בזמן, מוקדם ככל שניתן, משך התיקון קצר יוצר, עלות התיקון נמוכה יותר וסדר גודל הבעיה אינו צומח לממדים גדולים המצריכים מענה מורכב, יקר ומסובך יותר ( למשל, כשל מבני של המרזב, החלפת המרזב וכדומה).

"המומחים לאינסטלציה" מצוידים בכלים ובמכשירים משוכללים המיועדים לביצוע תיקון צנרת מרזב. רובוט שמהונדס בטכנולוגיה מתקדמת, תוצרת גרמניה, מסוגל לרסק את הבטון שמתרכז במרזב מבלי לפגוע בגוף המרזב עצמו ויחד עם זאת לאפשר לבטון המרוסק להתנקז החוצה דרך מערכת הביוב.
ה"ראש" של רובוט זה משייף את הבטון שהתקשה בגוף המרזב וסתם אותו ומרסק אותו לאבק! הריסוק מתבצע באמצעות סיבובים מהירים של "הראש" המתכתי של הרובוט. נשמע פשוט?

בעזרת הציוד המתקדם העומד כיום לרשות "המומחים לאינסטלציה", תיקון צנרת מרזב יכולה בהחלט להיעשות בקלות יחסית. כל שנדרש הוא אנשי מקצוע מיומנים, מכשור מקצועי וידע.