"המומחים לאינסטלציה"- תיקון צנרת ללא חשש לגרימת נזקים:

שורשים בצנרת היא בעיה נפוצה ומוכרת. אי אפשר למנוע אותה לחלוטין, אבל אין פירוש הדבר שמותר להישאר אדישים לתופעה. שורשים בביוב שאין מטפלים בהם בזמן עלולים ליצור בעיות מורכבות יותר, מסובכות יותר, שהעלות לטפל בהן יקרה מאוד.

שורשים בצנרת, במקרה הטוב גורמים לסתימה, ובמקרה הגרוע עלולים לגרום לסדקים, סדקים, עיוותים במערכת הביוב ואף לקריסתה הטוטאלית.

"המומחים לאינסטלציה" עובדים נכון!

 

פעמים רבות אנו מוזמנים ע"י לקוחות שטופלו בצורה לא מקצועית בסתימות שנגרנו כתוצאה משורשים בביוב. בעלי מקצוע שמצאו לנכון לפתוח את הסתימה ולשחרר את הלחץ באמצעות ספיראלה חשמלית גסה או באמצעות מוטות מפלדה. בידיים לא מקצועיות או לא מספיק אמונות, כלי עבודה אלו יכולים להיות מסוכנים ולגרום לשברים ו/או חורים ונקבים בצינורות הביוב, ומכאן הדרך לבעיה מורכבת היא רק עניין של זמן.
במקרים אלו, בפרט כאשר אנו יודעים כי נגרם נזק לצנרת הביוב, אנו מבצעים צילום ביוב ומאתרים את מיקומו המדויק של הכשל המערכתי או כמה מקורות כאלה/

איתור המיקום מאפשר לנו לראות בבירור מה הנזק? מה דרגת החומרה שלו? איפה הוא ממוקם? ובהתאם למידע הזה לקבל החלטה בנוגע לאופן הטיפול.

למה צילום ביוב כל כך יעיל?

מכיוון שהוא נטול כל סכנות וריזיקות. אין ביכולתו לפגוע בצינורות הביוב או להזיק להם. יתרה מכך, במקרים בהם מיקומו של השבר או העיוות אינו ידוע, רק באמצעות צילום ביוב יכולים "המומחים לאינסטלציה" לחדור אל נבכי הצנרת, "לשוטט" בה ולאתר את מקום הנזק בדיוק מרבי.